Profil firmy

Enermax Technology Corporation

Enermax Technology Corporation powstała na Tajwanie w 1990 roku i jest obecnie jednym z wiodących producentów komponentów komputerowych (zasilaczy, wentylatorów, klawiatur, obudów HDD i innych urządzeń peryferyjnych). Od 2000 roku główna siedziba firmy znajduje się w Taoyuan na Tajwanie.

Pięć filii i liczni partnerzy na całym świecie tworzą doskonałą sieć handlu detalicznego, OEM i ODM. Enermax ma filie w Niemczech, Francji, USA, Japonii i Chinach. Od 2004 roku Enermax Technology Corporation jest notowana na tajwańskiej giełdzie.

25 lat Power. Innovation. Design.

Szczegółowa wiedza techniczna i trafne przewidywanie trendów odgrywają zasadniczą rolę dla szybkiego rozwoju marki Enermax. Przed przystąpieniem do tworzenia własnych przedsiębiorstw, założyciele Enermax pracowali na stanowiskach kierowniczych w branży IT. Przez ten czas mieli okazje zrozumieć potrzeby i wymagania entuzjastycznych klientów. Postanowili oni zaoferować im nową, niespotykaną dotąd, jakość sprzętu komputerowego. Dzięki temu, w bardzo krótkim okresie czasu, marka Enermax stała się popularna na całym świecie.

Enermax wytwarza swoje produkty w fabrykach z certyfikowanym system zarządzania jakością. Jest to niezbędne dla gwarantowania wysokiej jakość produktów i ich długiej żywotności. Własny zespół do spraw badań i rozwoju zapewnia stały postęp oraz innowacyjne wzornictwo produktów. W ostatnich latach, tworzone innowacje i technologie ciągle wyznaczają nowe standardy na rynku.

Power.
Enermax był nie tylko pierwszym producentem zasilaczy, który złamał barierę 1kW, lecz jest też firmą nieustannie rozwijającą energooszczędne technologie i rozwiązania. Wszystkie serie zasilaczy w obecnym asortymencie producenta posiadają międzynarodowy certyfikat oszczędności energii 80 PLUS®. W 2011 roku, Enermax wypuścił na rynek zasilacze z serii Platimax z certyfikatem 80 PLUS® Platinum. Urządzenia te przy napięciu 230V osiągają maksymalną sprawność na poziomie 94%, po raz kolejny podnosząc poprzeczkę w pełnym zakresie mocy od 500W do 1500W. Ponadto Enermax wspiera międzynarodową inicjatywę Climate Savers Computing, organizację użyteczności publicznej zrzeszającą konsumentów, przedsiębiorstwa i innych grup wsparcia. Jej celem jest zwiększenie sprawności komputerów i obniżenie zużycia energii, szczególnie w trybie gotowości.

Innovation.
Ciągły rozwój nowych technologii jest częścią sukcesu firmy. Ogromna ilość patentów świadczy o innowacyjnej sile inżynierów Enermax i stanowi podstawę do wzrostu świadomości marki. Jako przykład służyć może przełom w segmencie wentylatorów: po wprowadzeniu opatentowanej technologii łożyskowej Twister, "Air Cooling by Enermax" staje się coraz bardziej popularne. Zarówno dzięki równej i cichej pracy, jak i wysokiej wydajności.

Design.
W dziedzinie projektowania produktów Enermax zaliczany jest do światowej czołówki:

2007: "red dot design award" dla klawiatury Aurora Premium
2008: "IF Product Design Award" dla zewnętrznej obudowy HDD Jazz
2009: "red dot design award" dla multimedialnej klawiatury Aurora Micro Wireless i serii zasilaczy Revolution85+
2010: "IF Product Design Award" dla serii zasilaczy Revolution85+
2015: "European Hardware Award" dla chłodzenia wodą Liqmax II 240

http://de.pinterest.com/pin/create/extension/

//de.pinterest.com/pin/create/extension/


Latest Awards


HardwareInside
RevoBron 700W
Gold Award


WhatNext.pl
Revolution DUO 600W
High Quality Award


WhatNext.pl
Revolution DUO 600W
Recommended Product


gamezoom.net
Platimax D.F. 1200W
Purchase Recommendation


TweakPC
MaxTytan 800W
Recommended Hardware