Impressum

Prawa autorskie:

Wszystkie strony, części stron lub informacje na tych stronach mogą zostać, bez pisemnego zezwolenia, w całości lub częściowo skopiowane, przejęte, wykorzystane, ale nie zmienione treściowo. Dane w impressum nie mogą w żadnym wypadku zostać użyte do wysyłania masowych przesyłek lub spamu.

Odpowiedzialność:

Wszystkie dane na tych stronach zostały pieczołowicie sprawdzone. Nie przejmujemy jednak żadnej odpowiedzialności za ich poprawność, kompletność i aktualność.

Hiperłącza:

Wyrokiem z 12. maja 1998 sąd regionalny w Hamburgu zadecydował, że wraz z uwydatnieniem linków ponosi się ewentualnie współodpowiedzialność za treści podłączonej linkiem strony. Według sądu można temu zapobiec jedynie poprzez wyraźne zdystansowanie się od tych treści. Wszystkie treści zewnętrznych stron internetowych osiągalnych z tej strony przez hiperłącze lub referujących na tę stronę są treściami obcymi.

Za te treści nie przejmujemy odpowiedzialności. Coolergiant Computers Handels GmbH chciałby wyraźnie podkreślić, że nie mamy żadnego wpływu na kształt i treść prezentowanych tutaj stron. Dlatego Coolergiant Computers Handels GmbH wyraźnie dystansuje się niniejszym od wszystkich treści podanych tutaj linków. W razie posiadania informacji o stronach zewnętrznych pokazujących treści nielegalne prosimy Państwa o niezwłoczne poinformowanie nas o tym.

Coolergiant Computers Handels GmbH

Billbrookdeich 32
22113 Hamburg
Niemcy
tel. +49 (0)40 8199 57-0
fax. +49 (0)40 8199 57-79

e-mail: support@enermax.pl

Dyrektor zarządzający: Yen-Wen Su

Krajowy Rejestr Sądowy (KRS): HRB 87350
NIP: DE 813 705 542

Nr rej. WEEE: DE 12381606
Realizacja

KaiserKoenig
www.kaiserkoenig.de
Latest Awards


HardwareInside
RevoBron 700W
Gold Award


WhatNext.pl
Revolution DUO 600W
High Quality Award


WhatNext.pl
Revolution DUO 600W
Recommended Product


gamezoom.net
Platimax D.F. 1200W
Purchase Recommendation


TweakPC
MaxTytan 800W
Recommended Hardware